Program festiwalu

 


ŚRODA, 27.09


19:00 - Koncert Otwarcia

Machina del Tango i Maria de los Angeles

Filharmonia Łódzka

Narutowicza 20/22

Informacje o bezpłatnych wejściówkach wkrótce!

 

20:00 - 00:30 Milonga Przedfestiwalowa

U Milscha

Łąkowa 21

DJ - wkrótce!

 

 

 


CZWARTEK, 28.09

                                                                                                                                 

14:00 - 18:00 Milonga Popołudniowa

Hotel Grand

Piotrkowska 72

DJ - Olga Makhno

 

 

21:00 - 04:00 Milonga Wieczorna

Biała Fabryka

Piotrkowska 282

DJ - Antti Suniala

Pokaz - Jonathan Saavedra i Clarisa Aragón

 

 

 

PIĄTEK, 29.09          

           

11:00 - 16:00 Śniadanie z Tangiem

U Milscha

Łąkowa 21

DJ - Jenni Valli

Muzyka, parkiet, pyszne jedzenie



12:00 - 20:30 Warsztaty

YMCA

Moniuszki 4a

Zapisy tylko online!

   


14:00 - 18:00 Milonga Popołudniowa

Biała Fabryka

Piotrkowska 282

DJ - Naoko Koike

         


17:15 - 18:45 Sekrety cabeceo

Prowadzenie - Alexandra i Gleb Kotelniccy

YMCA

Moniuszki 4a

Wstęp bezpłatny



18:00 - 19:00 Peña

DJ - Olga Agapova

Więcej informacji wkrótce!



21:00 - 04:00 Milonga Wieczorna

Biała Fabryka

Piotrkowska 282

DJ - Ewa Zbrzeska

Pokaz - Juan Martin Carrara i Stefania Colina


          

04:00 - 07:00 (sobota rano) Afterparty

Hotel Grand

Piotrkowska 72

DJ - Jasmin Muranovic

 



SOBOTA, 30.09         

             

11:00 - 16:00 Śniadanie z Tangiem

U Milscha

Łąkowa 21

DJ - wkrótce!

Muzyka, parkiet, pyszne jedzenie



12:00 - 18:45 Warsztaty

YMCA

Moniuszki 4a

Zapisy tylko online!

 

 

14:00 - 18:00 Milonga Popołudniowa

Biała Fabryka

Piotrkowska 282

DJ - Konrad Kryński



14:00 - 16:00 Zwiedzanie Łodzi z przewodnikiem

Zbiórka - YMCA, Moniuszki 4a           

Wstęp bezpłatny

 

 

15:30 - 17:00 Sekrety nawigacji

Warsztaty nawigacji - Alexandra i Gleb Kotelniccy

YMCA

Moniuszki 4a

 

            

17:15 - 18:45 Warsztaty dla didżejów

YMCA

Moniuszki 4a

Więcej informacji wkrótce

 

 

18:00 - 19:00 Peña

DJ - Alexandra Kotelnitskaya

Więcej informacji wkrótce

 

 

21:00 - 04:00 Milonga Wieczorna

Biała Fabryka

Piotrkowska 282

DJ - Olga Agapova

Pokaz - Sebastián Achával i Roxana Suárez, Fabián Peralta i Josefina Bermudez Ávila

    

 

04:00 - 07:00 (niedziela rano) Afterparty

Hotel Grand

Piotrkowska 72

DJ - Gabriele Sabato

 

 

        

NIEDZIELA, 01.10       

11:00 - 16:00 Śniadanie z Tangiem

U Milscha

Łąkowa 21

DJ - wkrótce!

Muzyka, parkiet, pyszne jedzenie



11:30 - 14:45 Warsztaty

YMCA

Moniuszki 4a

Zapisy tylko online!

 


14:00 - 18:00 Milonga Popołudniowa

Biała Fabryka

Piotrkowska 282

DJ - Karolina Tkaczuk

 

        

15:00 - 16:30 Zajęcia dla początkujących

Prowadzenie - Paulina Policzkiewicz-Woźniak i Jan Woźniak

AOIA, Zachodnia 54/56

Wstęp bezpłatny, obowiązują zapisy pod adresem tangolodz@o2.pl

Ilość miejsc ograniczona!



19:00 - 21:00 Koncert Orquesta Típica | Misteriosa Buenos Aires

Pokaz wszystkich maestros

Filharmonia Łódzka

Narutowicza 20/22

Bilety do nabycia we wrześniu w kasie i na stronie Filharmonii

 


22:00 - 03:30 Milonga Wieczorna

Biała Fabryka

Piotrkowska 282

DJ - Ines Tabajara


          

04:00 - 08:00 (poniedziałek rano) Afterparty

Pałac Poznańskich

Ogrodowa 15

DJ - Ralph Nasi