Nocleg

 

Polecane hotele:

 

Hotel Grand***

ul. Piotrkowska 72

 

 

Znajdujący się przy ulicy Piotrkowskiej Grand to najsłynniejszy i najstarszy hotel w Łodzi, który funkcjonuje nieprzerwanie od 122 lat. Od samego początku swej działalności Grand Hotel jest synonimem prestiżu i elegancji, trwale współtworząc historię miasta.


Wszystkie pokoje urządzone są w klasycznym stylu z bezpłatnym dostępem do Internetu oraz telewizją satelitarną. Łazienki wyposażone są w wannę lub prysznic, suszarkę do włosów oraz bezpłatny zestaw kosmetyków. W zależności o wymagań, pokój może zawierać dwa osobne łóżka lub jedno duże i komfortowe łóżko małżeńskie. Istnieje możliwość wstawienia łóżeczka dla dziecka lub dostawki dla dodatkowej osoby.


Tutaj odbywać się będą nasze afterparties - w piątek i sobotę - oraz milonga popołudniowa w czwartek.

 

Dla naszych gości Hotel Grand proponuje:


- pokoje jednoosobowe ze śniadaniem w cenie - 170 PLN

- pokoje dwuosobowe ze śniadaniem w cenie - 210 PLN

- studio ze śniadaniem w cenie - 230 PLN

- apartament ze śniadaniem w cenie - 250 PLN


Powyższe ceny obowiązują przy podaniu hasła TANGO SALON przy rezerwacji mailowej (grand@hotel.com.pl) lub telefonicznej (+48 42 633 99 20) - a nie na zewnętrznych serwisach bookujących!Hotel B&B**

ul. Kościuszki 16

 


Nowoczesny hotel B&B jest usytuowany w ścisłym centrum miasta, sąsiaduje z tętniącą życiem ulicą Piotrkowską i znajduje się 2 minuty spacerem od budynku YMCA, gdzie odbywają się warsztaty, oraz Hotelu Grand, miejsca naszych afterparties.

 

Dla gości festiwalu oferta specjalna:

 

- pokoje jednoosobowe i dwuosobowe w cenie 149 PLN

 

Powyższa cena obowiązuje przy podaniu hasła TANGO SALON przy rezerwacji mailowej  lub telefonicznej - a nie na zewnętrznych serwisach bookujących!

 

tel. (+48) 42 2070040
e-mail: lodz@hotelbb.com